Ve velmi netradiční herní čas, ve středeční podvečer, odcestovaly ženy do nedaleké Dobrušky k odvetnému utkání v rámci 12. kola 1. ligy žen. V předešlém klání se jednalo o velmi vyrovnanou partii, ze které však vyšel soupeř jako vítěz. Ženy tedy dychtily o vrácení porážky a získaní dalších důležitých bodů do tabulky.

Do první části, za účasti více než stovky diváků, vstoupila obě družstva opatrně. K vidění byly tři branky. Brankový účet otevřel domácí celek, který i v polovině této periody rozšířil o další branku. Rtyňské ženy dokázaly na nepatrný náskok soupeře zareagovat pouze jednou, a tak se po první periodě odcházelo do šaten za stavu 2:1 pro domácí.Vstup do druhé části vyšel lépe hostujícímu celku. Rtyňským svěřenkyním se hned ve třetí minutě podařilo srovnat brankový rozdíl. Od této chvíle však utkání patřilo domácím. Před hojnou fanouškovskou kulisou se dobrušským ženám podařilo do konce této části postupně odskočit až na rozdíl čtyř branek.

Poslední část se již nesla v naprosté dominanci domácích. Čemuž napovídá i devatenáct střeleckých pokusů domácích proti třem hostů. Díky skvělým výkonům rtyňské brankové opory vytěžil soupeř z takto velkého množství střel “jen” dvě další branky. Skóre utkání se tedy zastavilo na výsledku 8:2 pro domácí.I odvetu tedy zvládla lépe Dobruška. Díky předehrávce mají nyní rtyňské ženy týden a půl na přípravu na další utkání. Ženy zavítají v Moravskoslezském kraji do města havířů, kde se postaví proti celku Torpédo Havířov, jež se nyní nachází na páté příčce prvoligové tabulky.

Odkaz na online z utkání: https://www.ceskyflorbal.cz/ma...


Odkaz na fotogalerii: https://eu.zonerama.com/fbcOre...