Výsledek prvního zápasu: Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:4 Liberec B (branky v třetinách: 0:0, 1:3, 1:1). Střelci utkání: 0:1 Šollar, 0:2 Příhoda, 0:3 Havrda, 1:3 Bureš, 2:3 Kábrt, 2:4 Světlík.

V sobotu 4. 12. 2021 přijel do rtyňské Orlovny nelehký soupeř z Liberce. Potřebovali jsme vyhrát, abychom se dotáhli na první „trojku“ v tabulce. Zápas byl celou dobu velice vyrovnaný a rozhodovaly drobné individuální chyby. Troufnu si říct, že vyhrál šťastnější tým, protože nás celý zápas trápila koncovka. Vytvořili jsme si několik gólových šancí, dokonce jsme hosty přestříleli, jen bohužel jsme je nedokázali proměnit. Liberec B vstřelil 4 branky, bere 3 body a my se už soustředíme na další hrací víkend.

Výsledek druhého zápasu: Orel Rtyně v Podkrkonoší 11:1 Florbal Jablonec (branky v třetinách: 4:0, 4:1, 3:0). Střelci utkání: 1:0 Petera, 2:0 Téra, 3:0 Balcar, 4:0 Petera, 5:0 Weinelt, 5:1 Pehlivan, 6:1 Hebelka K., 7:1 Weinelt, 8:1 Petera, 9:1 Vacek, 10:1 Kábrt, 11:1 Balcar.

V neděli 5. 12. 2021 přijel do Orlovny Florbal Jablonec, který se pohybuje na spodních příčkách tabulky Divize B. Až na pár momentů, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře, tak to bylo skvěle zvládnuté utkání. Dominovali jsme na balonu, vytvářeli jsme si mnoho šancí a určitě jsme mohli vstřelit více branek, než „jen“ 11. Slovy trenéra: „Jsem spokojený z výkonu hráčů. Kluci makali, ve třetí třetině jsme si zkusili i různé herní situace a jsme zase o něco lépe připraveni na druhou půlku sezóny.“