V neděli 18. září přijela do Orlovny na utkání 2. kola Divize C rezerva extraligového Liberce. První třetina se nesla zejména ve znamení opatrné hry, čemuž napovídá i konečné skóre 1:1 po první třetině. První branku vsítil domácí celek necelé tři minuty po polovině první třetiny. Libereckým se podařilo srovnat až v samotném závěru třetiny.

Další branky na sebe nechaly čekat až do druhé poloviny druhé části utkání, kdy se podařilo skórovat jen a pouze celku z Podještědí. Hned třikrát musel domácí brankář vytahovat míček ze sítě v krátkém časovém sledu. Domácím se sice podařilo ohrozit hostujícího golmana desetkrát, ale bez gólové radosti. Do šaten se tedy po druhé třetině šlo za stavu 1:4 pro libereckou rezervu.

Třetí třetina musela přítomné diváky bavit ze všeho nejvíc. Padlo v ní totiž osm branek. Celou poslední část vedli stále hosté, tedy až do 58. minuty, kdy se mužům podařilo skóre utkání vyrovnat. Naděje na zisk alespoň jednoho bodu byly hned reálnějšími. Tyto naděje však uhasly celou půlminutu před koncem utkání. Po šťastné gólu hostujícího celku putovaly všechny tři body do Liberce.

Hned příští víkend vyrážejí muži na utkání do dalekého Mělníku, kde vyzvou Floorball Club FALCON, který v úvodních dvou utkáních divize nezískal ani bod.