První branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat. Extraligový soupeř šel již v páté minutě do vedení, které navyšoval po zbytek utkání. Do konce třetiny se Liberci povedlo skórovat ještě třikrát, domácímu celku pouze jednou. Obě družstva měla úspěšnost střelby na celých 50 % po první části utkání.

Druhá, gólově nejvíce obsáhlá třetina se nesla v duchu liberecké dominance. Do šaten se po druhé části utkání odcházelo za stavu 2:9 pro hostující celek.

V poslední třetině dosháhl gólový příděl libereckých již dvouciferného čísla. V poslední části skóroval Liberec celkem třikrát, ženám ze Rtyně se povedlo, tak jako v předešlých třetinách, vsítit jedinou branku. Konečné skóre utkání 3:12 ukončilo ženám pohárovou pouť.

Nicméně se jedná o velmi zajímavou zkušenost. První říjnový den, tj. v sobotu. 1. 10., odcestují ženy do dalekého Brna, kde sehrají utkání 5. kola 1. ligy žen proti celku FBŠ Hummel Hattrick Brno.