Výsledek prvního utkání: TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6 Orel Rtyně v Podkrkonoší (branky v třetinách: 5:1, 0:3, 2:2). Střelci utkání: 1:0 Svoboda, 2:0 Švejda, 3:0 Nigrin, 3:1 Kábrt, 4:1 Špaček, 5:1 Novák, 5:2 Jansa, 5:3 Hebelka, 5:4 Labík, 6:4 Špaček, 6:5 Jansa, 7:5 Blažej, 7:6 Jansa.

Výjezdní utkání v Praze 5. 2. 2022 nezačalo zrovna nejlépe a náš špatný projev hry v první třetině nás stál i body. Od druhé třetiny jsme se soupeři vyrovnali a dokázali být i lepším týmem, jen bohužel to na srovnání nestačilo, a tak všechny body si soupeř doma ponechal.

Výsledek druhého utkání: Orel Rtyně v Podkrkonoší 11:4 KM Automatik FBK Jičín (branky v třetinách: 4:2, 6:2, 1:0). Střelci utkání: 1:0 Kábrt, 1:1 Ouhrabka, 2:1 Kuře, 3:1 Vacek, 3:2 Houška, 4:2 Petera, 4:3 Iltis, 5:3 Geisler, 6:3 Kábrt, 7:3 Kuře, 7:4 Hanuš, 8:5 Kábrt, 9:5 Petera, 10:4 Weinelt. 11:4 Weinelt.

Domácí utkání 6. 2. 2022 proti známému soupeři z Jičína se neslo v trochu jiném duchu. Celou dobu jsme kontrolovali hru, měli míček na hokejkách, dokázali mnohokrát skórovat a soupeř hrozil pouze z brejků, kterých mnoho nebylo. Po druhé třetině jsme všichni doufali v trochu uklidněnější průběh utkání (když bylo o vítězi skoro rozhodnuto), bohužel soupeř si asi řekl, že když to nejde florbalově, tak se nás aspoň pokusí „zprasit“. Jsme rádi, že se to obešlo bez žádných zranění a doufáme, že až se příště potkáme, nebude utkání tolik vyhrocené.

Výsledek třetího utkání: Orel Rtyně v Podkrkonoší 15:4 SCC Semily (branky v třetinách: 4:1, 9:2, 2:1). Střelci utkání: 1:0 Weinelt, 1:1 Hradecký, 2:1 Jansa, 3:1 Weinelt, 4:1 Kábrt, 5:1 Vacek, 6:1 Weinelt, 6:2 Havrda, 7:2 Weinelt, 8:2 Weinelt, 8:3 Vocelka, 9:3 Weinelt, 10:3 Geisler, 11:3 Weinelt, 12:3 Labík, 13:3 Hebelka, 14:3 Weinelt, 14:4 Vocelka, 15:4 Geisler.

K poslednímu domácímu utkání v základní hrací části Divize B jsme nastoupili 12. 2. 2022 proti Semilům. Soupeř se sice nachází na poslední příčce tabulky, nýbrž když jsme se střetli poprvé u nich, tak jsme srovnávali až na samotném konci utkání a dokonali obrat v prodloužení. Nyní se ale žádné velké překvapení nekonalo. Utkání se vyvíjelo podle našich představ. Dominovali jsme na balonku, dokázali vsítit mnoho branek a bez problémů zvítězit. Weinelt se blýskl 8 góly a 1 asistencí. V tomto utkání nastoupil poprvé po zranění bývalý kapitán Šimáně a zaznamenal jednu asistenci.