Včera na svátek svatého Václava odehráli Muži B druhé kolo královéhradecké ligy můžu v Jičíně.

Bohužel ani v jednom zápase se jim nepodařilo bodovat, a tak odjížděli domů bez bodů.

Výsledné prvního zápasu: Orel Rtyně v Podkrkonoší B 4:7 FbC Sokol Předměřice n/L (branky ve třetinách: 1:5, 2:1, 1:1). Střelci utkání: 1:0 Vacek, 1:1 Koudela, 1:2 Hubáček, 1:3 Koudela, 1:4 Hubáček, 1:5 Koudela, 1:6 Koudela, 2:6 Hebelka, 3:6 Bednář, 3:7 Bednář, 4:7 Dub.

Po “prospané” první třetině a zcela zbytečným brankám se už nepodařilo utkání srovnat a otočit na svou stranu. Utkání doprovázelo i mnoho vyloučení z naší strany.

Vysledek druhého zápasu: KM automatik FBK Jičín B 7:5 Orel Rtyně v Podkrkonoší B (branky ve třetinách: 1:2, 4:2, 2:1). Střelci utkání: 0:1 Weinelt, 0:2 Weinelt, 1:2 Petrgál, 2:2 Plecháč, 3:2 Zikmund, 4:2 Zikmund, 5:2 Brendl, 5:3 Weinelt, 5:4 Balcar, 6:4 Houžvička, 7:4 Petrgál, 7:5 Weinelt (z trestného střílení).

Toto utkání se odvíjelo úplně naopak. Naši začali aktivně a již do dvaatřiceti sekundách se ujali vedení. Byli jsme jasně lepší, vytvářeli si šance a dominovali na míčku. Ve druhé třetině ovšem přišel “zkrat” a soupeř otočil utkání a vedení už nepustil. Ke konci druhé třetiny jsme dokázali soupeře dohnat na rozdíl jediné branky, ale obrat se bohužel nekonal. Weinelt se blýskl 4 brankami v tomto utkání.