Výsledek zápasu: SCC Semily 3:4(pp) Orel Rtyně v Podkrkonoší (branky v třetinách: 1:0, 0:0, 2:3). Střelci utkání: 1:0 Roztočil, 2:0 Sidenberg. 3:0 Hradecký, 3:1 Weinelt. 3:2 Weinelt, 3:3 Weinelt, 3:4 Vacek.

Mužský elitní tým v sobotu 20. 11. 2021 se vydal do nedaleké Jilemnice, kde ho čekal soupeř ze spodku tabulky Semily. Před zápasem asi všichni čekali, že to bude jednostranná záležitost, ovšem soupeř nás vyvedl z omylu. Celý zápas skvěle bránil a dokonce ještě 10 minut před koncem řádné hrací doby vedl 3:0. Naštěstí jsme prolomili střeleckou smůlu a díky třem přesným trefám Weinelta jsme dotáhli zápas do prodloužení, kde nám vystřelil bod navíc Vacek. Rozhodně z tohoto výsledku nejsme spokojení a máme 14 dní na to se sebrat, dát hlavu nahoru a začít od začátku.