Muži odehráli první dvě utkání 3. kola play-up na půdě Draků z Říčan. V obou utkáních bohužel ale tahali za kratší konec a ze středu Čech vezou velmi nepříznivý stav 0:2.

V prvním utkání se Orlům vůbec nepodařila druhá část, ve které inkasovali osm branek. Posledních dvacet minut sice muži dokázali soupeře zatlačit, nicméně se jim už nepodařilo tak velké manko smazat.

vs FBC Draci Říčany 5:10Druhé utkání bylo o poznání vyrovnanější, za stavu 2:2 se ale domácím podařilo odskočit dvěma slepenými brankami. Poslední část měla takřka podobný průběh jako ta o den dřív. Domácím se tedy opět podařilo svůj náskok ubránit a vyhrát tak i druhé utkání.

vs FBC Draci Říčany 2:6

Muži tedy mají před sebou velmi náročný víkend na domácí půdě, kdy se budou snažit dorovnat stav série a vymoct si rozhodující utkání v Říčanech.

Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili podpořit muže v průběhu víkendu. Opět dokázali vytvořit skvělou atmosféru! Tímto bychom Vás chtěli pozvat i na sobotní utkání, popřípadě na to nedělní, pakliže se mužům podaří v sobotním souboji zvítězit. Oba dny jsou začátky utkání naplánovány na 17. hodinu.

Odkaz na online utkání (1.): https://www.ceskyflorbal.cz/…040
Odkaz na online utkání (2.): https://www.ceskyflorbal.cz/…044
Odkaz na fotogalerii: https://eu.zonerama.com/fbcOre...