Junioři
Naši junioři odehráli svůj první turnaj nové sezóny na domácí půdě ve Rtyni. V prvním utkání sehráli celkem vyrovnanou partii s týmem z Letohradu. I když to dlouho výsledkově nevypadalo. Soupeř dal branku snad z každé šance, a tak se do třetí třetiny šlo za stavu 6:1 pro soupeře. V závěrečné části se však začalo gólově dařit i rtyňským a povedlo se jim stáhnout výsledek na konečných 6:4. Ve druhém utkání změřili junioři síly s hradeckou juniorskou rezervou. Opět vyrovnané utkání a opět marnost ve střílení branek. Konečný výsledek 4:1 pro HK byl krutou realitou. Děkujeme hráčům za přístup k utkáním a divákům za podporu na domácím turnaji.

Elévové
V neděli měli svůj první ligový den i elévové. Za prvními utkáními nové sezóny vycestovali do Jaroměře, která byla i jejich prvním soupeřem. Dále se utkali s Dobruškou a Hradcem Králové. Fakt, že vyjeli v menším počtu hráčů než v jiných utkáních minulé sezóny, byl vidět na hřišti jen minimálně. Vše, co jim bylo v šatně řečeno, plnili hoši na výbornou. Chceme proto kluky pochválit za neskutečnou aktivitu a bojovnost v utkáních. Radostí nás trenérů a všech rodičů bylo vidět téměř každého z našich hráčů se v turnaji radovat z gólu. Týmově pak samozřejmě prožívali prohry, ale hlavně se taktéž radovali z výher. Děkujeme všem hráčům za účast a rodičů za výbornou podporu z tribuny a pomoc s organizací. Přípravka
První turnaj v této sezóně odehrála naše přípravka v sobotu 7. října. Turnaj se konal v Hořicích a celkově děti odehrály 6 utkání. Tým byl z větší části tvořen nováčky, a i přesto děti předvedly výkony, za které jim patří pochvala. Bylo pěkné, jak se jejich herní projev postupně zlepšoval. Díky patří nejenom hráčům, ale také rodičům za podporu a pomoc s dopravou na turnaj.