Muži B

Na Velký pátek 7. 4. 2023 sehrálo mužské béčko poslední dvě utkání sezony v Předměřicích. Nejprve změřili síly s rezervou Jaroměře a poté s rezervou Jičína. Průběh byl více méně stejný v obou utkáních. Snažili jsme se se soupeři držet krok, ale ani konečná hra v šesti nestačila na zisk bodů. Tímto sezona pro B tým končí. Umístili jsme na 9. příčce a za rok se vrátíme silnější! Děkujeme.

Juniorky

Junkám se podařil skalp dvou lídrů.

Naše děvčata bojují v této sezóně o vítězství v 2. lize a minulý víkend se jim podařilo porazit Dobrušku a Kutnou Horu, kteří jim šlapou v tabulce na paty. Rozhodne poslední kolo, kde naše Orlice ukončí doma sezónu už tento pátek 14. dubna od 18:00 proti Pitbulls Kolín. Přijďte je podpořit a vytvořit jim pořádnou domácí atmosféru.

Mladší žáci

Mladší žáci na Velký pátek odehráli svá utkání v Dobrušce. Děkujeme hráčům za skvěle sehraný turnaj s maximálním nasazením a rodičům za podporu v hledišti a dobré občerstvení.

Elévci

Tým elévů sehrál 9. dubna svá utkání v Hradci Králové v Kuklenách. Kluci a Natálka sehráli skvělá utkání. Sami trenéři, ale i rodiče, nevěřícně koukali, jak to našim svěřencům šlo. Děkujeme všem hráčům a hráčce za vzornou reprezentaci a rodičům za dopravu na turnaj.