V sobotu se na domácí palubovce představili dorostenci.

Proti pořádající České Skalici jsme nezačali příliš aktivně, i přes pomalou hru s množstvím chyb jsme soupeři odskočili na rozdíl čtyřech branek. Ve třetí části přistály dvě střely v naší síti a zdálo se, že bude drama, nicméně, v závěru jsme začali hrát svoji hru, střílet branky a nakonec zaslouženě vyhrát 8:2.

Druhým soupeřem pro nás byl silný Letohrad. Tentokrát s o poznání lepším výkonem. I když se skóre houpalo ze srandy na stranu, byli jsme to my, kdo určoval tempo hry. Přes velký tlak, množství šancí a velmi kvalitní hru to byl soupeř, kdo se radoval z vítězství. S blížícím se koncem utkání bohužel vsítil rozdílovou branku a utkání nakonec vyhrál 6:4.

Odkaz na fotogalerii: https://eu.zonerama.com/fbcOre... 

Mladší žáci:

Děkujeme všem klukům, co se zúčastnili nedělního (6.11.2022) turnaje v Jičíně za dobře odvedenou práci na hřišti ( poslouchali jsme chválu od trenérů ostatních mužstev i od rozhodčích a moc to potěší) a také velké díky všem zúčastněným i nezúčastněným rodičům za podporu ve formě dopravy, občerstvení a fandění!

V sobotu 5.11.2022 odehrála naše přípravka v rámci hořického turnaje dalších 6 utkání v této sezóně. Hráči předváděli super výkony a za to jim patří velké díky. Je třeba také poděkovat rodičům za pomoc s dopravou na turnaj.
Ondřej Šitina