Dorost

V sobotu se tým dorostenců vydal k posledním utkáním do Rokytnice v Orlických horách a nevedl si vůbec špatně. Porazil totiž vysoko Českou Skalici i hradecký Sion a připsal si tak 6 bodů do tabulky.

Celková třetí příčka ligové tabulky naneštěstí klukům utekla o pouhý jeden bod. I přes nepěkný pohled na tabulku, ve které jsme určitě pomýšleli na vyšší umístění, můžeme sezonu hodnotit vesměs pozitivně, když jsme v lize hráli, až na jeden dva týmy, nejhezčí florbal a ve většině utkání herně dominovali.

Jako trenér patří díky hráčům a hráčkám za přístup a rodičům za podporu během celé sezony.

Mladší žákyně

V sobotu 15. dubna vyrazily naše mladší žákyně do Jablonného nad Orlicí . Holky si zahrály proti 4 týmům, se kterými poměřily své síly. Chceme holky pochválit za bojovnost a posuny na florbalkách, které jsou vidět trénink od tréninku. Děkujeme taky rodičům, kteří přijeli holky podpořit a udělat dobrou atmosféru. Za dva týdny nás čeká poslední turnaj v Jičíně.

Přípravka

V sobotu 15. dubna se přípravka vydala na turnaj do Hořic. Turnaje se účastnilo celkově 13 týmů. Naši svěřenci odehráli 6 utkání. Jsme z jejich výkonu nadšení. Po vlažnějším začátku prvního utkání hráli naši svěřenci od dalšího utkání neuvěřitelně. Rozehrávali s rozvahou a hlavou nahoře a posunovali míčky po mantinelu. Na útočné polovině si naši hráči nahrávali, a zároveň se nádherně vraceli do obrany. Z 6 zápasů jsme 3 vyhráli a 3 prohráli. Roste nám skvělá generace. Děkujeme rodičům za dopravu na turnaj a dětem za skvělou reprezentaci na turnaji.