Starší žáci

Dva prohrané zápasy, remíza a nakonec výhra, taková byla neděle starších žáků A v Předměřicích.

Béčko starších žáků odehrálo v neděli turnaj v Chlumci nad Cidlinou. Mezi stabilní členy týmu se nám podařilo zapojit i větší množství mladších žáků, kteří teprve získávají zkušenosti s florbalem na velkém hřišti. Konečné čtvrté místo že šesti týmů tedy rozhodně není zklamáním. 

Mladší žákyně

Mladší žákyně zavítaly do Dobrušky, kde poměřily síly se 4 týmy. Na našich holkách je vidět posun trénink od tréninku, z čehož máme velkou radost a těšíme se na poslední turnaj, který odehrajeme za měsíc v Jablonném nad Orlicí.

Elévové

Tak nám po delší odmlce odehráli turnaj i elévové, a to na domácí palubovce v Orlovně. Odehráli celkem 6 zápasů. V zápasech jsme si dali cíl — včasné obsazování hráčů. Samozřejmě se nám to hned nedařilo na první dobrou, ale světlé momenty tam byly. Je na čem pracovat. Dekuji hráčům za reprezentaci, maminkám Veronice Vlčkové a Kateřině Kosinkové za pomoc s pořádáním.

Přípravka

V sobotu 18. 3. se přípravka zúčastnila turnaje v Hradci Králové. Děti odehrály 6 zápasů. V některých zápasech se jim dařilo více, v některých méně, ale všichni si turnaj užili.