Muži B

Béčko zavítalo do nedalekého Náchoda na první turnaj v tomto roce. 

První utkání proti Chlumci nad Cidlinou bylo velmi vyrovnané, soupeř se ovšem dostal do brzkého vedení a to už do samého závěru nepustil. Nepomohla ani hra bez brankáře, kdy jsme se dostali na dostřel dvou branek. Soupeř vyhrál 12:7. 

Druhý zápas proti rezervě Dobrušky vypadal podobně, jako ten první. Velice vyrovnané utkání strhl soupeř na svou stranu až v poslední periodě a vyhrál 9:5.  

Dorost

Rozpačitý start do nového roku má za sebou tým dorostenců.

V prvním utkání s velmi silným Jičínem si kluci zaslouží pochvalu. Díky vynikajícímu taktickému výkonu, kdy jsme celý zápas trestali soupeřův presink a z přečíslení stříleli parádní branky, nakonec zapisujeme smolnou remízu. Pochvalu zaslouží i brankář.

Druhý zápas s domácími Hořicemi byl úplným opakem toho prvního. Díky laxnímu přístupu jsme roli favorita nezvládli a po celou dobu tahali za kratší konec. Konečná prohra 5:6 je zasloužená.Juniorky

Juniorky vstoupily do nového roku jednou kontumační výhrou a “smolnou” remízou. V oslabené sestavě svedly velmi vyrovnaný souboj s IBK Hradec Králové. Ještě devět vteřin před koncem základní hrací doby by si juniorky připsaly celé tři body, jenže soupeř dokázal v heroickém závěru srovnat stav utkání. I přes smolnou remízu si rtyňské svěřenkyně drží sezónní neporazitelnost s pěti výhrami a třemi remízami. Do konce sezóny je však ještě čeká celkem deset utkání, tak doufejme, že si udrží svou formuMladší žáci

V neděli odehráli mladší žáci turnaj v Jičíně. Všem děkujeme za předvedené výkony, rodičům za podporu a odvoz na turnaj.


Elévky

Elévky vyrazily v sobotu 14. 1. na turnaj do Dobrušky, kde ukázaly, kam se od začátku sezóny posunuly. V jednom zápase se nechaly poučit, ve dvou byly vyrovnanými soupeřkami a v posledním celý zápas dominovaly.