Junioři

V sobotu 15.10.2022 odehráli naši junioři svůj druhý ligový turnaj sezóny a to opět na domácí půdě.

Tentokrát se jim výsledkově moc nedařilo, jelikož z obou klání neberou ani bod. S Trutnovem, i přes florbalovější předvedenou hru, prohráli v poměru 4:5, jelikož soupeř byl efektivnější v řešení brankových situací a z minima vytěžil maximum.

S Litomyšlí prohráli sice 6:3, ale zápas byl velmi herně vyrovnaný. Ani lepší začátek utkání nepomohl juniorům k zisku 3 bodů. Kamenem úrazu bylo opět nevyužítí valné většiny vyložených šancí. Soupeř se postupně dostal do hry a ve třetí třetině byl zase o něco lepší on a ještě ke všemu efektivnější.

Nicméně z obou turnajů mám jako trenér (Karel Havlíček) dobrý pocit, tým máme mladý (půlka týmu jsou dorostenci) a věřím, že herně půjdeme ještě nahoru. Chtěl bych poděkovat divákům, kteří nás doma přišli podpořit.


Starší žáci

Kluci za sebou mají druhé ligové turnaje. B tým stržů odehrál domácí turnaj bohužel bez bodů, ale se spoustou nových zkušeností!

A tým se představil v Hořicích a povětšinou herně dominoval, ke třem výhrám přidal první prohru v sezoně a z turnajem se loučí druhým místem.


Elévky

Naše nová kategorie elévek se vydala na turnaj do Hradce Králové, kde odehrála 4 utkání. Pro většinu dívek to bylo první seznámení s ostatními týmy. Děvčata si turnaj užila a už se těší na další!