Muži B

Na státní svátek 28. 10. 2022 se mužská rezerva představila v nedalekém Náchodě. První utkání jsme sehráli s Sokol Chlumec nad Cidlinou. Bohužel jeden nejmenovaný hráč odmítl v posledních vteřinách vyrovnat a radši trefil golmana do masky, takže po prohře 6:5 odcházíme bez bodu.

V druhém utkání jsme vyzvali rezervu Trutnova. Z "derby" jsme odešli šťastnější my a po nervydrásající výhře 6:5 se radujeme ze 3 bodů z turnaje!

Junioři

V sobotu 29. 10. 2022 odehráli naši junioři další kolo v rámci 2. ligy.

V prvním střetnutí vyzvali náchodskou rezervu. Celý zápas byli lepším týmem a výhra 3:5 byla zasloužená. Povedlo se tedy soupeři vrátit porážku z předchozího kola.

Druhý zápas čekaly juniory domácí Holice. Rtyňským juníkům se nedařilo využít drtivou většinu brankových šancí, přičemž soupeř dokázal zužitkovat většinu svých brejků z výhozů. Holice tedy juniorům vrátily porážku v poměru 5:2.

Budeme doufat, že se junioři v dalším kole na stejném hřišti lépe popasují s halovými podmínkami a přivezou celých 6 bodů.

Starší žáci

Neděle opět patřila našim dvěma týmům. B tým díky podzimním prázdninám a rozsáhlé marodce povolal hned několik mladších žáků, kteří před pár měsíci ještě váleli za elévy! K nebojácným výkonům kluci přidali první výhru v sezoně a z Hradce Králové se vraceli s velkou spokojeností.

A tým se představil na domácí palubovce. Tři výhry a remíza, kterou soupeř vybojoval jednu vteřinu před koncem zápasu, nakonec znamenají další báječný postup! Terezce a klukům gratulujeme.