Muži B

V neděli se v Orlovně představila naše rezerva. Obě utkání se hrála v přátelském duchu. Proti Jičínu i České Skalici náš tým dominoval. Výsledkem jsou dvě vysoké výhry 8:2 a 10:5. Za parádní hru patří díky jedné hráčce, dvěma brankářům a šestnácti hráčům!

Dorostenci

Na druhé ligové kolo jsme se vydali do krásné nové haly v Dobrušce. V prvním zápase proti Dobrému jsme si otevřeli střelnici a utkání vyhráli poměrem 17:1. Druhé, o poznání těžší utkání, jsme se trápili proti hradeckému Sionu. I přes obrovskou střeleckou převahu zapisujeme těsnou výhru 5:4 a vezeme dalších šest bodů. Pochvala!

Juniorky

Výjezd do Kolína zaznamenal další 4 body do tabulky a junky jsou stále bez prohry

V prvním zápase s Jičínem jsme si nechali utéct začátek a dotahovala se třígólová ztráta. Sice celý zápas vypadal jak kdybychom hráli přesilovou hru, ale dobývání soupeře nakonec zajistilo jen remízu 5:5.

Ve druhém utkání jsme věděli, že Kutná Hora bude náročný soupeř, a proto jsme hned od začátku tvořili drtivý tlak, který nám zajistil po první třetině vedení 3:1. Bohužel síly ubývaly a i tak díky dobrému výkonu naší brankářky Barbory Kopecké vítězíme jen 4:3.

Holky začínají více kombinovat a to přináší i hezkou týmovou hru.